Hakkımızda

Demir çelik sektöründe 1985 yılından beri faaliyet göstermekte olan kale sac şirket ortakları 2011 yılında Osmaniye organize sanayi bölgesinde baklavalı sac gözyaşı desenli sac üretimine başlamıştır. Baklavalı ve gözyaşı desenli sac üretiminin yanında siyah sac ticareti de yapmaktadır. Yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimimizi her geçen gün yenileyerek; uzman kadromuz , eğitimli personelimiz ile değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı ilke edindik. Hedefimiz her zaman sektörde aranan , tercih edilen ve güvenilen bir firma olma özelliğimizi sürdürebilmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kale Sac Ürünleri , “Çeşitli Kalınlık ve ebatlarda, baklava ve gözyaşı(Çeta) desenli Levha sac , Baskı desenli sac ve genişletilmiş sac imalatı ” Yapan , Vizyon, misyon, ilke ve değerlerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz yönetim sistemimiz ile sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmayı, sürekli iyileştirmeyi ve sektörde en saygın olmayı amaçlıyoruz.
Bu amaç doğrultusunda;
• Ulusal ve uluslararası, yasal ve diğer gerekliliklere uyum doğrultusunda hareket etmeyi,
• Müşteri odaklı olup beklentilerini karşılamada sürekliliği sağlamayı ve müşteri memnuniyetini etkin olarak ele almayı,
• Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı,
• İş sağlığı ve güvenliğini sağlamaya ve iş kazalarını önlemeye yönelik sistemler geliştirmeyi,
• Başlanan her projeyi zamanında, en üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamayı,
• İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı
• Hava ve su kirliliğini, sızıntı ve dökülmeleri ve gürültüyü mümkün olduğu kadar azaltmak ve önlemek,
• Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımızın bilinçli çabaları ve tam katılımı ile sürekli kalite elde etmeyi taahhüt ediyoruz.
• Stratejilere bağlı kurumsal yönetim ile, tüm çalışanlarımıza liderliği aşılamak

Misyon

Güvenlik, kalite, sağlık, verim ve uyum bizim işimizin çıktılarıdır; ürün uzmanlığımız, ekonomik verim görevimiz ve müşteri memnuniyeti ise motivasyonumuzdur. Bu, yerel yada küresel, tüm sektörlerdeki operasyonlarımıza uygulanır.

Vizyon

Müşterilerimiz için en uygun ürün sağlayıcı olmak amacıyla, dünyanın neresinde ve hangi endüstriden olursa olsun onların ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler sunmak.